פעם אחד בפריז

היי, שמי ויקטוריה, אני קוקסינלית ואני רוצה לספר לכם על מקרה שקרה לי בזמן הביקור שלי בפריז.
משדה תעופה ישר נסעתי למלון, השארתי שם את הדברים ויצאתי לטייל בעיר. אין מה להגיד, פריז זאת עיר מאוד יפה, גם היה אביב. הרבה זוגות צעירים על הספסלים. כמה מילים לגבי: אני בחורה מאוד גבוהה, מטר שמונים, טוסיק עגול, עיניים יפות, שפתיים חושניות. בוא נגיד ככה להרבה גברים יש קשיים להוריד את העיניים ממני. זה תמיד מגרה אותי וכאשר אני בחו"ל אני מאפשרת לעצמי קצת יותר ותמיד מזמינה אחד מהם למפגש אינטימי.

לבחור הראשון שהחליט להכיר אותי ברחוב קראו פול, הוא היה צעיר, שמח, גבוהה. בלי לחשוב פעמיים נתתי לו את הכתובת של המלון ומספר החדר וקבענו את הזמן שהוא יכנס אלי. פול היה שמח והבטיח שהוא בטוח מגיעה. אחרי כמה שעות של טיול ושופינג חזרתי למלון. החלטתי קצת להשתחרר ומיליתי את האמבטיה. המים החמים הורידו את העייפות והחזירו את האנרגיה.

לפני כמה שנים ראיתי סרטון סקס באינטרנט, שם היה בחור שמצץ לעצמו. זה היה ניראה מאוד מוזר ומחרמן. אבל כאשר ניסיתי לעשות את זה בעצמי, מקסימום הצלחתי ללקק את קצה הראש. לזמן מה שכחתי מזה, אבל יום אחד כאשר חזרתי מאימון יוגה נוסף שלי החלטתי לנסות שוב פעם. התוצאה הפתיע אותי מאוד, הצלחתי לקחת את כל הזין לתוך הפה. זאת הייתה הרגשה מדהימה. עכשיו בזמן השהייה שלי באמבטיה חשבתי שממש בה לי לעשות את זה.

יצאתי מאמבטיה, כיביתי את האור, הסתכלתי על השעון. השעה הייתה 22.00 וקבעתי עם פול ב 23.00. נשכבתי על המיטה, הרמתי את הרגליים והתחלתי להתקבל עד שהזין לנכנס לי לפה. השפתיים עטפו אותו, הלשון שלי גולש עליו, אני מתחילה למצוץ את הזין שלי, בלי לשים לב שמתי את הידיים על התחת שלי כדי להוריד את הזין עוד יותר עמוק לתוך הגרון. זה היה כל כך כיף למצוץ את הזין של עצמי. ברגע שהרגשתי שאני מתקרבת לאורגזמה עצרתי לשניה ונתתי לזרע פשות לזרום לתוף הפה שלי שלי. אני משחררת את הזין ונותנת לזרע לזרום גם העל הפנים שלי.

אני מרגישה ממש מדהים, אני מורידה את הגומייה מהשיער שלי, מלבישה אותה על הזין. בגלל הלחץ של הגומייה הוא שוב פעם הופך להיות קשה. אני שוב פעם לוקחת אותו לתוך הפה. אז אני שמה לב שמישהו נכנס לחדר, כנראה פול הגיעה. טוב עם המראה שלי לא יפתיע אותו שיצטרף. הוא נכנס בזהירות לתוך החדר, הדליק את האור, ראה אותי על הרצפה עם פנים מלאות בזרע, הבין ישר לאן זה הולך, כיבה את האור והתפשט.

הוא נעמד מעלי ונותן את הביצים שלו ללקק, ביצים מגולחים למה לא ללקק? הוא מתחיל לגנוח ברגע שאני מתחילה ללחת אותם אחד אחד לתוך הפה. אני מגיעה לזין שלו, זין רגיל, 15 ס"מ, אבל כל כך כיף להרגיש אותו בתוך הפה שלי. הוא ממש לא מתבייש ומזיין אותי עמוק, הפה שלי די מהר מתמלא ברוק שעובד טוב מאוד כחומר סיכה. אחד כזה אני בכיף יכניס לתחת שלי.

אני מתחילה להכניס אצבע לתוך התחת כדי לרמוז לפול מה אני רוצה. הוא מבין אותי והזין שלו כבר מול החור שלי ואני ממשיכה למצוץ לעצמי. פול בעדינות מכניס את הזין לתוך החור שלי ומתחיל לזיין אותי באותו הקצב כמו שאני מוצצת לעצמי. גלים של הנאה זורמים דרך כל הגוף שלי. הזין שלי תוך הפה מחרמן אותי הרבה יותר מהזין של פול בתוך התחת. אני מבקשת ממנו להכניס לתוך הפה. זין נוסף בתוך הפה שלי, מלקקת אותו, מכניסה עמוק לתוך הפה שלה. הוא שוב פעם מתחיל לזיין אותי עמוק לתוך הגרון. כל כך טוב! אני רואה שהוא על הקצה כבר ואחרי רגע הזין שלו מתחיל להשפריץ ולמלא את הפנים שלי בזרע חם. אני מלקקת את הזין שלו,מנקה מזרע ואז מחליטה שגם אני רוצה לגמור, מכניסה את הזין שלי לתוך הפה ומהר מאוד מביאה את עצמי לאורגזמה. מנה נוספת של הזרע ממלא את הפנים שלי.

אני כמה, מחבקת את פול, הוא מבין הכל ומתחיל להתלבש. כאשר הוא עוזב אני נכנסת לאמבטיה. בזמן המקלחת אני חושבת לעצמי "אם יש מישהו בחיים שיכול לספק אותי בסקס יותר טוב ממני?"