על הפנים


יש לנו עוד מספר שעות בדירה דיסקרטית, אחרי לילה לוהט עם נערות ליווי גבעתיים. אני מתקרב למיטה שלך, בזמן שאת ישנה, אני מזיז את השמיכה לצד ונהנה ממראה של גוף המדהים והמושך שלך. מהמחשבה על החור המתוק שלך הרגשתי תנועה במכנסיים שלי. הזין הרגוע עד עכשיו מתחיל להתעורר ולהתמלא בדם. לא יכולתי לעמוד בלי לעשות כלום. הידיים שלי נמשכות אל הגוף הישן שלך. אני מלטף בעדינות את השדיים ולאט לאט מתקרב לפטמות שלך. אני מעביר עם האצבע שלי על הפטמה, זה גרם לך לגוף שלך להגיב בתנועה. היד השניה שלי גלשה למטה על הבטן שלך, רגע לפני שהגעתי למקום הרגיש ביותר שלך אני עוצר את התנועה של היד. אז אני מלטף בעדינות את השפתיים שלך בלי לגעת בדגדגן. את עדיין ישנה, אבל אני רואה שהגוף שלך מתחיל להתעורר ולענות לתנועות שלי. הרגליים שלך נפתחו קצת לצדדים.

אני בקושי מחזיק את עצמי כדי לא לקחת אותך מידית. בנוסף גם הזין שלי כבר עומד. היד שלי ממשיכה ללטף את הכוס שלך ואני מרגיש שגם הוא מתחיל להתמלא בדם. אני מתחיל ללטף את הדגדגן שלך והגוף שלך מתעורר, אני מרגיש זרם עובר דרך הגוף שלך ואת מתחילה לזוז. האצבע שלי התחיל לחדור לתוך החור. העיניים שלך נפתחו, הסתכלת עלי וחייכת. זה היה הרגע שכבר לא יכולתי להחזיק את עצמי בידיים, נשכבתי לידך ונצמדתי אל הגוף שלך.

היד שלי המשיכה לענג את החור שלך שהיה נרטב יותר ויותר בכל רגע. זיינתי אותה עם האצבע שלי, גם לא הייתי שוכחת לשחק עם דגדגן. כבר התחלת לגנוח והחלטתי לעשות משהו אחר. קמתי במהירות והתיישבתי ככה שהזין שלי היה בדיוק מול הפה שלך. הפה שלך נפתח ותפסת את הראש עם השפתיים. התחלת ללטף את הביצים שלי עם היד וללקק את הזין. אז התחלת לבלוע אותו. עזרת לעצמך עם היד. מצצת עם הנאה ותשוקה. לא יכולתי להישאר אדיש לזה והתחלתי להזיז את הטוסיק לקרתך. התחרמנתי כל כך שפשוט תפסתי את הראש שלך והתחלתי לזיין. זיינתי אותך עמוק. די מהר הרגשתי שאני גומר. הוצאתי את הזין מפה, המשכת לאונן אותו עם היד. ידעת בדיוק מה יקרה עוד מעט ורצית להרגיש את הזרע על הפנים. לא יכולתי לא לספק לך את התענוג הזה.