נהג מונית

זאת הייתה תקופה מאוד שמחה וחסרת אחריות. הייתי יכולה לחגוג  ואז להתעורר באותה מיטה עם גבר שאני לא מכירה, או שני גברים או אולי בחורה. וכל זה היה גורם לי רק לחייך, לעשות מקלחת, להתלבש וללכת לעבודה. ואז בערב, שוב פעם אותו הדבר. על מקרה שקרה לי באותה תקופה, אני רוצה לספר. 
זה היה ערב חם בקיץ, חברה שלי הגיעה לאסוף אותי עם מונית.בדיוק סיימתי לעבוד.  כל אחת מאיתנו היה לבוש בסרפן קייצי קל, בלי חזייה. לפעמים גם בלי תחתונים. זאת הייתה תקופה ששנינו היינו כוסיות חמות. היא בלונדינית חמודה ואני ברונטית סקסית. צעירות ומוכנות  לכל הרפתקה. באתה תקופה כבר התגרשתי מבעלי והייתי רק בת 19, היא הייתה שנה מעליי. 
חזרה לסיפור שלנו. יצאתי מהעבודה, חברה שלי חיכתה במונית. כאשר ראיתי את הנהג, לא יכולתי להוריד ממנו את העיניים. הוא היה כל כך יפה שיש הבנתי שיהיה משהו יותר מאחור. הוא היה בגיל שלנו וזה היה נראה שהוא  הבין הכל. התחלנו לנוסעה, חברים שלנו כבר חיכו לנו בוילה שכורה. ישבנו מאחורה ודיברנו  על כל מני שטויות. אז שמתי לב שגם הנהג לא מסוגל להוריד מאיתנו את המבט שלו. שהוא מסתכל יותר במראה מאשר על הכביש. הסתכלתי על החברה שלי והיא הבינה אותי ישר.  היא התחילה ללטף את השיער שלי, אז היא משכה אותי והתחילה לנשק. איזה נשיקה זאת הייתה! הרגשתי שנהג כמעט סטה מהדרך. אז היא שחררה את השדיים שלי מהסרפן והתחלילה ללקק את הפטמות. זה היה ממש נעים. המשכנו לשחק, אבל עצרנו בנשיקות. ראיתי שהנהג תפס את הגה בכל הכוח וכבר ממש קשה לו לשלוט על הדרך. זה הדליק אותי עוד יותר. 
"תפנה ולעצור איפשהו" – לחשתי לו. 
הוא מהר מאוד מצא ירידה ליער קטן, דמם את המנוע והסתובב. "תמשיכו" – הוא אמר לנו. לא היה צריך לשכנע אותנו. חברה שלי הורידה ממני את הסרפן לגמרי וגם את התחתונים. בעצמה היא נשארה רק בתחתונים. היא פתחה את הרגליים שלי והתחילה לשחק עם האצבעות בכוס שלי. הנשיקות שלה כיסו את כל הגוף שלי. זה היה מאוד נעים. הנשיקות שלה ירדו יותר ויותר למטה. אז השפתיים שלה הגיעו אל הדגדגן שלי. היא התנפלה על הכוס שלי עם נשיקה ארוכה. במקביל היא זיינה אותי עם האצבעות. אז ראיתי שהנהג הוציא את הזין שלו וכבר עושה ביד. קראתי לו אלי עם האצבע. 
רגע אחרי זה הוא כבר פתח את הדלת שלי והזין שלו היה מול הפנים שלי. את האמת, היה לו זין די טוב. יפה, גדול. התחלתי למצוץ  לו. עכשיו תארו לעצמכם את התמונה של המפגש האינטימי הזה. אני שוכבת על מושב אחורי, חברה שלי מלקקת את הכוס שלי, משחקת עם הכוס שלי ואני מוצצת זין. גמרנו די מהר ומאוד חזק. אבל בזה לא נגמר. 
לקחנו הפסקה קצרה ויצאנו מהרכב. לנהג הייתה מחצלת חוף. פרשנו אותה על הדשא ונשכבנו עליה לנוח קצת. פתאום הוא הסתובב אלי והתחיל לנשק. חברה שלי נרדמה בינתיים. הוא הצמיד אותי ונשכב על הגב. מצאתי את עצמי עליו. אז הוא אומר לי -"אני רוצה לנשק אותך שם". הוא משך אותי אליו ככה שהתיישבתי על הפנים שלו. מה שהוא עשה אחרי זה היה פשוט מדהים. הלשון שלו עשה פלאים וגמרתי די מהר. הוא ממש לא נתן לי לנוח והושיב על הזין שלו. את הדקות הבאות הוא זיין אותי בהרבה תנוחות. 
אז הוא שם אותי בדוגי, החברה שלי כבר התעוררה. היא ישבה עם רגליים פרושות ושיחקה עם כוס שלה. התקרבתי אליה והתחלתי ללקק את הכוס שלה. באותו הזמן הוא מזיין אותי מאחורה.  זה היה מגניב. הוא מזיין אותי, אני מזיינת אותה. אני לוקחת את החברה שלי לעולם של הנאה והוא מסתכל על זה כשהזין שלו קודח את החור שלי. היא גומרת, אני גומרת והוא גומר על הגב שלו. 
אני בטוחה שזה היה היום המאושר בחיים של הנהג הזה. הוא הספיק לזיין גם את החברה שלי מספר פעמים עד שלא החלטנו לסיים את המפגש האינטימי שלנו ולנסוע לחברים שלנו. וזה רק סיפור אחד מכל הסיפורים שיש לי.